poniedziałek, 27 lipiec 2020 14:04

Informacja dla czytelników

W związku z pojawieniem się na terenie Gminy Lisia Góra pierwszego przypadku Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz czytelników Gminy Lisia Góra, czytelnie : w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lisiej Górze, Filiach w Zaczarniu, Nowych Żukowicach i Starych Żukowicach, zostają zamknięte do czasu w którym ich uruchomienie, będzie ze względów epidemiologicznych bezpieczne.

środa, 08 lipiec 2020 06:29

Wakacje z biblioteką

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach i konkursach ogranizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lisiej Górze. W tym roku wakacje będą inne niż do tej pory, co spowodowane jest trwającym nadal stanem zagrożenia koronawirusem. Mając na uwadze bezpieczeństwo czytelników musieliśmy zmienić formułę wakacyjnych spotkań i zapraszamy do udziału online.

zdj wak

Gminna Biblioteka w Lisiej Górze zaprasza do udziału w konkursie na najaktywniejszego czytelnika wakacji. Księgozbiór biblioteki jest cały czas uzupełniany i aktualizowany. Posiadamy dużo nowości wydawniczych. Zachęcamy do spędzenia wakacyjnego czasu z ksiażką.

Szczegółowe informacje w załączniku.