liczniki odwiedzin "Mała książka - Wielki Człowiek"
wtorek, 18 wrzesień 2018 13:19

"Mała książka - Wielki Człowiek"

Instytut Książki rozpoczął nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.

Wyprawki Czytelnicze otrzymają trzylatki ( wszystkie dzieci urodzone w roku 2015), które odwiedzą bibliotekę. Celem akcji jest zachęcenie rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem.

Gminna Biblioteka Publiczna w Lisiej Górze, wraz z filiami w Łukowej, Nowych Żukowicach , Starych Żukowicach i Zaczarniu, wśród tysięcy bibliotek w Polsce, również biorą udział w projekcie.

Serdecznie zapraszamy do Bibliotek Gminy Lisia Góra

Dla każdego trzylatka, który przyjdzie do biblioteki, przygotowana jest książeczka, którą otrzyma w prezencie oraz Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie co najmniej jednej książeczki dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Jeśli chcecie Państwo budować silne więzi , oraz mieć dziecko bardziej pewne siebie, z bogatszym zasobem słownictwa i dobrze rozwiniętą wyobraźnią, czytajcie Maluszkowi książki , bomała książka to wielki człowiek.